Apple šokuje zákazníky: to nebude v krabici vůbec!
Uvažujete o koupi jednoho z nadcházejících modelů série ? Pokud ano, očekávejte, že v krabici chybí jedno z klíčových doplňků.
Zejména mluvíme o sluchátkách EarPods< / strong>. Server píše o tématu s odkazem na slova analytika z Wedbush, Dana Ivesa.

Je tedy velmi pravděpodobné, že pokud si zakoupíte jeden z letošních modelů, již v krabici nenajdete oblíbené sluchátko. Důvod je velmi jednoduchý. konkrétně se pravděpodobně domnívá, že tento krok bude tlačit zákazníky, aby se dostali k novému zařízení zakoupená bezdrátová sluchátka AirPods.

Analytik očekává, že se firmám podaří prodat až 85 milionů kusy AirPods, což je významný nárůst oproti loňskému roku, kdy se mu podařilo prodat " pouze" 65 milionů model.

Je to velmi chytrá taktika na straně Apple, protože to může podporovat prodej svých sluchátek, a tak, aby významně vyšší zisk z prodeje zařízení.


Jako smartphony jsou znepokojeni, výrobce již tento podzim odhalit čtyři nové iPhony, iPhone 12, iPhone 12 Max, 12 Pro iPhone a iPhone 12 Pro Max menu každého z nich lze nalézt na obrázku níže.


Máte další otázky ohledně výběru telefonu?
© 2020. Všechna práva vyhrazena.
Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů a souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.